365 dni – Blanka Lipińska

365 dni – Blanka Lipińska

Blanka Lipińska472 STRON
Twoja ocena: 0
10 2
what going on?

Gdzie pobrać ebook 365 dni Blanka Lipińska pdf epub mobi?

Laura Biel (w tej roli Anna Maria Sieklucka) menedżerka w eleganckim hotelu, podróżuje na Sycylię ze swoim narzeczonym i przyjaciółmi.  Mówi się, że piękna wyspa budzi umierające uczucie. Drugiego dnia pobytu – w dniu dwudziestych dziewiątych urodzin – dziewczyna zostaje porwana. Porywacz okazuje się głową sycylijskiej mafii, niezwykle przystojnym młodym donem Massimo Toricelli. Kilka lat temu mężczyzna próbował w swoim życiu. W momencie, kiedy dostał kilka kul, zobaczył kobietę – Laurę. Po powrocie do życia obiecał sobie, że znajdzie tę kobietę. Bohater mafijny daje porwanej kobiecie 365 dni ebook na kochanie i pozostanie z nim. Massimo chciał tylko, żeby Laura go pokochała. Taki stan rzeczy nie był jednak łatwy, bo wzbudzał w niej negatywne emocje. Jej kontynuacja będzie miała miejsce w kolejnej książce Lipińskiej – Ten Dzień. Czyli idealna książka na nudny wieczór.

Gdzie obejrzeć ekranizację książki?

365 dni możesz już obejrzeć w serwisie Netflix, a ebook pobrać w Internecie. W filmie były wzmianki o powieści Blanki Lipińskiej i samą pisarkę ładnie sfilmowano. Ale było też dużo śmiechu, prawdopodobnie nie zawsze zamierzone przez twórców, szczególnie w momentach dialogu między głównymi bohaterami. Tekst, który przemawia śliczna mafioso i przyciąga wzrok dziewczyny pod prysznicem pod prysznicem – „Chcesz coś zrobić, czy tylko na niego spojrzeć?” – ma możliwość przejścia do słownika erotycznego Polaków. Laurze nie pomaga Narzeczony, nawet na wakacjach i w dniu urodzin swojego kochanka, woli towarzystwo przyjaciela lub własnego. Pojawia się smutek i żal ze strony kobiety. Na ulicach spotyka przystojnego Włocha, który prowadzi ich w nieznane. I tutaj rozpoczyna się cała historia, czyli wzrasta poziom zainteresowania widza …

Dni erotyzmu w polskim kinie jak w medycynie

Gdyby autorzy zdystansowali się w przedstawieniu przygód Laury i Massimo w łóżku, humor osłodziłby przewidywalność wydarzeń. Blanka Lipińska na premierze powiedziała, że żywa autorka to ogromna trudność. Z tego, co się dzieje, postawiła reżysera i producentów w narożnikach. I to powoduje, ze czuć klimat w filmie. Natomiast wiele mówi o nas, że dzięki książkom i filmom ze słowem seks mamy zwiększone pragnienie czytania i oglądania. Blanka Lipińska jest doskonale zaangażowana w tę intensyfikację i sprzedała już ponad pół miliona swoich erotycznych opowieści 365 dni ebook. A teraz zamierza sprzedać film i jak jej to idzie?

 

 

Ocena 7.0 6712
PDF - CZYTAJ ONLINE

365 dni – Blanka Lipińska

ładowanie ebooka...

365 dni – Blanka Lipińska


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Pieśń Nilu – Hannah Fielding
Nie mój dług – Kinga Litkowiec
Zły chłopak – ebook PDF
Ten dzień – Blanka Lipińska
Skandal – Katarzyna Nowakowska
Kolejne 365 dni – Blanka Lipińska
Miłość w czasach skandalu – ebook PDF
Grzeszny doktor Intensywne doznania Tom 2
Wrócę po Ciebie – Guillaume Musso
Kolacja z Tiffanym – Agnieszka Lingas-Łoniewska
Nowy początek – ebook PDF
Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti