Harry Potter i Insygnia Śmierci

Harry Potter i Insygnia Śmierci

J.K. Rowling782 STRON
Twoja ocena: 0
1 1
what going on?

Gdzie pobrać ebook Harry Potter i Insygnia Śmierci PDF?

Książka Harry Potter i Insygnia Śmierci to epickie zakończenie serii o Harrym Potterze. Cała seria obejmuje 7 książek i prowadzi bohaterów serii przez 7 lat ich życia. Czy ta książka kończy serię pozytywnym akcentem? A może nie spełnia oczekiwań? Zanurzmy się i wymyślmy to. Jak wcześniej wspomniano, Insygnia Śmierci to siódma książka z serii o Harrym Potterze napisana przez J.K. Rowling. Pierwotnie wydana w lipcu 2007 roku. Książka ma 759 stron podzielonych na 36 rozdziałów i epilog. Wydawało się, że nic już po tym nie powstanie. Na szczęście dla fanów, autorka napisała jeszcze książkę Harry Potter i Przeklęte Dziecko. Nie doczekaliśmy się niestety ekranizacji. Możemy oglądać jedynie przedstawienia w teatrze lub po prostu czytać ten ebook PDF.

Harry szuka skalanych czarną magią horkruksów

Książka zaczyna się w znajomym miejscu na prywatnym dysku. Ochrona Harry’ego wkrótce się wyczerpie, więc muszą przenieść go do bezpiecznego domu. Aby to zrobić, wiele postaci decyduje się wylecieć nim przed jego urodzinami, używając niemagicznych metod. Magiczne metody to między innymi teleportacja. Harry starał się tego nie robić, bo miał na sobie jeszcze namiar. Nie chciał, aby Ministerstwo Magii wiedziało, dokąd się udał.

Powaga sytuacji w całej serii zaczyna się od razu, pokazując, że wiele postaci, które poznaliśmy w całej serii, niekoniecznie jest opancerzonych fabularnie. Harry zostaje zaatakowany w drodze do kryjówki, a jego sowa Hedwiga zdradziła kto jest prawdziwym Harrym. Śmierciożerca rzuca na niego zaklęcie zabijające ale jego sowa go broni. Broni, jak osoba, która bierze kulę za kogoś innego. Czyli możemy to uznać za akt bohaterski.

Podsumowanie książki Insygnia Śmierci PDF

W większości, książka Insygnia Śmierci PDF nie pomijają tego czynnika, że ​​ktokolwiek jest śmiertelnikiem w tym ostatnim rozdziale. Przez cały czas pojawiają się powolne wydarzenia, ale pod koniec wracają zgodnie z oczekiwaniami, gdzie punkt kulminacyjny fabuły ma wiele postaci, które nie dochodzą do końca, w rzeczywistości JK Rowling wykonuje naprawdę dobrą robotę, wciąż powodując śmierć niektórych postaci, które nie są opisane słowami naprawdę znaczącymi, malując następstwa historii. To chyba najlepsza książka z tej serii jaką udało mi się przeczytać.

Original title Harry Potter and the Deathly Hallows
PDF - CZYTAJ ONLINE

Harry Potter i Insygnia Śmierci

ładowanie ebooka...

Harry Potter i Insygnia Śmierci


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Harry Potter i Więzień Azkabanu
Gaz do dechy – Joe Hill
Harry Potter i Zakon Feniksa
Wywrócony świat i inne utwory
Harry Potter i Książę Półkrwi
Wściekłość wody. Przebudzenie powietrza. Tom 4
Pan Widmowej Wyspy. Smocza Straż. Tom 3
Sezon duchów. Osiem upiornych opowieści na długie zimowe noce – ebook PDF
Ogień, lód i żelazo – Ed West
Żelazny wilk – S. Pettersen
Wielki marsz – ebook PDF
Dawca – Lois Lowry