Harry Potter i Książę Półkrwi

Harry Potter i Książę Półkrwi

J.K. Rowling704 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Harry Potter i Książę Półkrwi PDF?

Przed nami książka Harry Potter i Książę Półkrwi, czyli szósta odsłona serii. W tej książce Harry Potter wiele się dowiaduje o przeszłości Lorda Voldemorta, a Harry Potter z pomocą dyrektora Dumbledore’a przygotowuje się do ostatecznej bitwy ze swoim wrogiem. Ale w tym czasie Voldemort wraca do władzy i opracowuje plan zniszczenia Harry’ego. Tak więc Harry Potter najpierw próbuje zniszczyć Voldemorta, ale w tym celu Harry musi zebrać wszystkie części swojej duszy. Voldemort podzielił swoją duszę na kawałki. Zrobił to po to, aby nigdy nie został całkowicie zniszczony. Jak wiecie teraz Harry musi zniszczyć wszystkie horkruksy. Bohater wyrusza z Dumbledorem, aby znaleźć horkruksy.

Half Blood Prince ebook PDF za darmo

W pamiętnym momencie, blisko początku, Hermiona bardzo się złości na Harry’ego, ponieważ zaczyna bardzo dobrze radzić sobie na lekcji eliksirów. Harry zaczyna radzić sobie tak dobrze po tym, jak znajduje książkę, którą udoskonalił właśnie profesor Snape. To książka, która zawierała informacje o szybszych sposobach robienia mikstur. Został osobiście ulepszony przez profesora Snape’a, a następnie nazwany „Księciem Półkrwi”. W tej książce PDF czeka nas smutne zakończenie. Wiele fanów z niecierpliwością i łzami czekała na kolejną część. Ostatnia część sagi to Harry Potter i Insygnia Śmierci. Producenci podzielili film na dwie części, aby zawrzeć w tej produkcji jak najwięcej szczegółów z książki.

Profesor Snape, zdrajca czy bohater?

Ta powieść z pewnością może cię również zasmucić. W jednej części Harry i Dumbledore wyruszają, by znaleźć pierwszego horkruksa, w którym Dumbledore jest zmuszony wypić Napój Rozpaczy. To tajemniczy eliksir, który czyni czarodzieja bardzo wrażliwym i słabym. Można się domyślić, że ta mikstura chroni czegoś bardzo ważnego. Ponieważ Harry nieustannie goni za horkruksami, ta książka utrzymuje dobre tempo i mocno trzyma czytelnika w napięciu. Oceniam książkę (ebook PDF) Harry’ego Pottera i Księcia Półkrwi na mocne osiem punktów. Oczywiście w skali dziesięciopunktowej.

 

Original title Harry Potter and the Half Blood Prince
PDF - CZYTAJ ONLINE

Harry Potter i Książę Półkrwi

ładowanie ebooka...

Harry Potter i Książę Półkrwi


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Żelazny wilk – S. Pettersen
Pan Widmowej Wyspy. Smocza Straż. Tom 3
W górach szaleństwa – H.P. Lovecraft
Harry Potter i Insygnia Śmierci
Harry Potter i Komnata Tajemnic
Dziwna pogoda – Joe Hill
Zadziwiający kot Maurycy
Mistrz i uczeń. Star Wars
Gaz do dechy – Joe Hill
Dawca – Lois Lowry
Harry Potter i Zakon Feniksa
Wywrócony świat i inne utwory