Harry Potter i Przeklęte Dziecko

Harry Potter i Przeklęte Dziecko

J.K. Rowling368 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Harry Potter i Przeklęte Dziecko PDF?

Harry Potter miał ogromny wpływ na życie wielu fanów. Przeczytanie scenariusza książki Harry Potter i Przeklęte Dziecko było jak powrót do murów Hogwartu, który moja wyobraźnia pierwszy raz odwiedziła ponad dekadę temu. Nadzieja na to, że z tej książki powstanie ekranizacja szybko upadła. Niestety to przedstawienie możemy zobaczyć tylko na deskach teatru. Szkoda, bo mogłby być z tego świetny film. J.K. Rowling mogłaby zaskoczyć fanów na całym świecie informacją o ekranizacji. To była by prawdziwa petarda w świecie kina. Czyli mówiąc w skrócie, nadzieja umiera ostatnia.

Fabuła i recenzja książki Harry Potter

Przeklęte dziecko zaczyna się od tej słynnej sceny z epilogu Insygniów Śmierci. Sceny, w której Harry, Ron, Hermiona i rzeczywiście Draco Malfoy widzą swoje dzieci w ekspresie do Hogwartu. Historia opowiada o niezwykłej przyjaźni między średnim synem Harry’ego, Albusem Severusem, a synem Draco Malfoya, Scorpiusem. To bohaterowie, którzy spotykają się w pociągu do Hogwartu w scenie, która świadomie odzwierciedla pierwsze spotkanie Harry’ego z Ronem i Hermioną. Jedną z głównych rzeczy, na które ta historia trafia i którą natychmiast rozpoznałem, jest natychmiastowa złożoność i realizm jej bohaterów. To akurat bardzo fajna rzecz. Ciekawym fantasy jest też ebook Ogień, lód i żelazo. To historia rodem z Gry o Tron.

Przeklęte Dziecko PDF za darmo

Pomimo tego, że nie mamy w scenariuszu określonej centralnej perspektywy postaci, tak jak w powieściach, szybko rozumiemy Albusa i Scorpiusa. Można zrozumieć nawet ich nastawienie. Albus jest nieco przeoczonym środkowym dzieckiem sławnego ojca. Scorpius musi żyć nie tylko z ojcem, który jest byłym śmierciożercą. Żyje przede wszystkim z podejrzeniem, że uważa się go za syna Lorda Voldemorta.

Przyjaźń między dwoma wyrzutkami i dwoma chłopcami, którzy najwyraźniej znajdują w Hogwarcie coś innego niż magiczną przystań, do której jesteśmy przyzwyczajeni, jest jedną z najpiękniejszych części tej historii. Naprawdę było mi trochę przykro, że historia szybko przeskakuje od pierwszego do Albusa. Jest na czwartym roku i widujemy bardzo niewielu jego kolegów ze studiów. Zdecydowanie za szybko!

Harry Potter and the Cursed Child to oryginalny tytuł

Oczywiście jako dwie sztuki, choć dość długie, zakres kssiążki Harry Potter i Przeklęte Dziecko jest nieco ograniczony. Natomiast czułem, że zobaczenie kilku nowych postaci, zwłaszcza uczniów Hogwartu, byłoby mile widziane i uzupełniłoby doświadczenia Albusa i jego przyjaciela. Podczas gdy wskazówki z ich doświadczeń w Hogwarcie bardziej niż wyjaśniają ich stosunek do tego miejsca, zobaczenie go w innym świetle mogłoby być miłym nowym kierunkiem. Natomiast ciekawą postacią jest też faktyczna córka Voldemorta. Przeczytajcie ten ebook PDF i sami zobaczycie, że to piękna, magiczna przygoda!

Original title Harry Potter and the Cursed Child
PDF - CZYTAJ ONLINE

Harry Potter i Przeklęte Dziecko

ładowanie ebooka...

Harry Potter i Przeklęte Dziecko


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Słowiańskie baśnie i bajki
Żelazny wilk – S. Pettersen
Wywrócony świat i inne utwory
Natura Śródziemia – ebook PDF
Harry Potter i Więzień Azkabanu
Harry Potter i Kamień Filozoficzny
Harry Potter i Książę Półkrwi
Wściekłość wody. Przebudzenie powietrza. Tom 4
Kontakt – Carl Sagan
Ogień, lód i żelazo – Ed West
Dawca – Lois Lowry
Sowa z Askiru. Tajemnica Askiru. Tom 6