Harry Potter i Zakon Feniksa

Harry Potter i Zakon Feniksa

J.K. Rowling960 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Harry Potter i Zakon Feniksa PDF?

Ta książka śledzi Harry’ego Pottera, którego odwiedza grupa czarodziejów. Następnie trafia do domu Syriusza Blacka, który jest siedzibą Zakonu Feniksa. Harry Potter i Zakon Feniksa to piąta odsłona książki o czarodziejach. Zakon to grupa czarodziejów, kierowana przez samego dyrektora Hogwartu, Dumbledore’a. Ta grupa jest oddana sprawieniu, by Voldemort nigdy więcej nie doszedł do władzy. Ale Zakon musi działać w tajemnicy pod radarem Ministerstwa Magii. Fani wiedzą, że Albus miał kiedyś przyjaciela, równie potężnego co Voldemort. Mowa o Grindelwaldzie. JEgo losy można śledzić w filmie Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a. Polecamy serdecznie tę serię.

Ebook PDF – Download

Ta powieść może przyprawić o dreszcze, tak jak w jednej części Harry jest zmuszony pisać za pomocą Czarnego Pióra, wynalazku makabrycznej Dolores Umbridge. Czarne pióro jest narzędziem tortur, ponieważ nie wymaga atramentu, pisze krwią osoby, która go używa. To pióro spowoduje blizny na tylnej części dłoni, a jeśli będziesz go ciągle używać, grzbiet Twojej dłoni będzie miał trwałą bliznę. Kolejnym tomem jest oczywiście książka Harry Potter i Książę Półkrwi. Czytanie sprawi Wam wiele przyjemności. Dlatego pobieranie wersji ebook PDF na Wasze czytniki ebooków to bardzo dobra opcja.

Zakon Feniksa, czyli tajne stowarzyszenie czarodziejów

Ale ta książka ma też swój udział w przygodach, tak jak w jednej części Harry Potter musi ścigać się do siedziby Ministerstwa Magii, ale Harry nie bierze samochodu, bierze testrale, które są tylko latającym koniem. Harry Potter wykorzystuje również moc teleportacji, teleportując się, od kominka do kominka. Z kilkoma klifami, ta książka jest zdecydowanie dobrą lekturą. Moim zdaniem to jedna z lepszych części w tej magicznej historii.

Original title Harry Potter and the Order of the Phoenix
PDF - CZYTAJ ONLINE

Harry Potter i Zakon Feniksa

ładowanie ebooka...

Harry Potter i Zakon Feniksa


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Mistrz i uczeń. Star Wars
Żelazny wilk – S. Pettersen
Księstwo Trzech Śmierci – ebook PDF
Sowa z Askiru. Tajemnica Askiru. Tom 6
Harry Potter i Insygnia Śmierci
Kontakt – Carl Sagan
Klątwa dla demona – Magdalena Kubasiewicz
Dziwna pogoda – Joe Hill
Harry Potter i Komnata Tajemnic
Ogień, lód i żelazo – Ed West
Harry Potter i Książę Półkrwi
Klątwa Kreatorów Prawo milenium Tom 4