Ogień, lód i żelazo – Ed West

Ogień, lód i żelazo – Ed West

Ed West576 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Historia średniowiecznych intryg i wojen, która zainspirowała Grę o tron

Czy przeczytałeś wszystko, co napisał George R.R. Martin? Czy wiesz, co w serialu Gra o Tron i Ród smoka opiera się na prawdziwej historii? Młody pretendent tworzy armię, by przejąć tron. Dowiedziawszy się o śmierci ojca, młodzieniec, szykowny i charyzmatyczny, potomek starych królów Północy, przysięga mu pomścić. W tej wojnie wspiera go matka, która uprowadziła w bezpieczne miejsce swoich dwóch młodszych synów. Ogień, lód i żelazo to fantastyczna książka, która wciągnie niejednego czytelnika. Szczególnie takiego, który bardzo lubi książki z gatunku fantasy.

Przeciwko im jest królowa, pełna pasji, dumna i silna wola, posiadająca więcej męskich cnót tamtych czasów niż większość mężczyzn. Ona też walczy o dziedzictwo po swoim młodym synku, jeszcze nie dorosłym, ale już sadystką, która z upodobaniem ogląda egzekucje. Natomiast książki Blanki Lipińskiej nie mają już takiego polotu. Co prawda to zupełnie inny gatunek ale brakuje tej pisarce wyobraźni. Jakiego czytnika ebooków używacie do czytania Waszych ulubionych tytułów? My szczerze możemy polecić Kindle. To jeden z lepszych czytników książek (ebook) jaki używaliśmy. Oczywiście im nowsza wersja tym lepsza.

Ogień, lód i żelazo – ebook PDF

Brzmi znajomo? Może brzmieć jak fabuła Game of Thrones. Była to jednak także historia najkrwawszej bitwy w historii Wielkiej Brytanii, stoczonej w kulminacyjnym momencie Wojny o Róże. Najlepiej sprzedające się powieści George’a RR Martina obfitują w aluzje, inspiracje i kopie prawdziwych ludzi, wydarzeń i miejsc w średniowiecznej Anglii i Europie z czasów Tudorów. Czerwone wesele? Oparte na rzeczywistych wydarzeniach z historii Szkocji. Ten ebook PDF to naprawdę cacko i polecamy go wszystkim.

Zatrucie Joffreya Baratheona? Niesamowicie podobne do śmierci wnuka Wilhelma Zdobywcy. Dothrakowie? Znani również jako Hunowie, Madziarzy, Turcy i Mongołowie. Dołącz do Eda Westa, który bada wszystkie wpływy Martina, od religii, przez wojnę, po wpływowe kobiety. Odkryj prawdziwą historię tego zjawiska i przekonaj się, że prawda jest dziwniejsza niż fikcja. Takie elekroniczne książki naprawdę poprawiają humor człowiekowi. Czytanie książek czy ebooków to idealny hobby.

Original title Iron, Fire and Ice: The Real History that Inspired Game of Thrones
PDF - CZYTAJ ONLINE

Ogień, lód i żelazo – Ed West

ładowanie ebooka...

Ogień, lód i żelazo – Ed West


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Pan Widmowej Wyspy. Smocza Straż. Tom 3
Wielki marsz – ebook PDF
Harry Potter i Przeklęte Dziecko
Harry Potter i Czara Ognia
Wywrócony świat i inne utwory
Dawca – Lois Lowry
Dziwna pogoda – Joe Hill
Gaz do dechy – Joe Hill
Harry Potter i Kamień Filozoficzny
Klątwa dla demona – Magdalena Kubasiewicz
Zadziwiający kot Maurycy
Sowa z Askiru. Tajemnica Askiru. Tom 6