Ten dzień – Blanka Lipińska

Ten dzień – Blanka Lipińska

Blanka Lipińska520 STRON
Twoja ocena: 0
0 0
what going on?

Gdzie pobrać ebook Ten Dzień Blanka Lipińska pdf epub mobi?

Sycylijskie życie Laury Biel jest jak bajka. Nadszedł ten dzień ebook, w którym dzieją się cuda. Żywiołowy ślub, mąż, który robi dla niej wszystko, ciążę, prezenty i niewyobrażalny luksus: usługi, samochody, domy nad morzem. I wszystko byłoby idealnie, gdyby nie fakt, że gangsterzy są wszędzie. Niestety w powietrzu wisi jarzmo zbrodni, a jej skutki odczuwają wszyscy. Ktoś ciągle próbuje ich porwać i zabić, czyli ich życie jest w niebezpieczeństwie. Bycie najbardziej niebezpiecznym mężczyzną na Sycylii ma konsekwencje, a Laura uzna to boleśnie bolesne … Laura i Massimo w końcu znaleźli szczęście, pobierają się, mają duże wesele, a także zostają rodzicami. Życie Laury zaczyna przypominać bajkę, ale niestety ma też swoją drugą stronę. Nigdzie nie może iść sama, jej ochroniarze stale ją chronią, a ona wciąż jest w niebezpieczeństwie. Czy małżeństwo pokona trudności? Zaraz po tej historii czekają na bohaterów kolejne 365 dni pełnych przygód.

Część druga polskiego bestsellera

Druga część 365-dniowego bestsellera to nie tylko przyjemna historia miłosna, którą przeczytałeś przed pójściem spać. Jest to akcja pełna zaskakujących zwrotów akcji: ucieczek, prześladowań, zdrady, walki o honor, śmiertelnego niebezpieczeństwa. To książka o tym, jak łatwo się zakochać i jak równie łatwo zniszczyć swoje życie. Każdy rozdział ebooka Ten Dzień jest zaskakujący, nic nie jest oczywiste – z wyjątkiem ostrego seksu i gry, w której nie ma złych lub dobrych bohaterów. Są wielkie niewiadome, wielka miłość, wielkie niebezpieczeństwo i wielka pasja. Blanka Lipińska jest ludzką orkiestrą: namiętna kucharka, wizażystka z zawodu, hipnotyzer z zawodu i kierownik codziennego klubu nocnego. Autor z konieczności, a nie z przymusu. Jest miłośniczką tatuażu, nieważną altruistką i orędowniczką uczciwości.

Ciąg dalszy przygód Laury i Massimo

Wprowadzenie do drugiej części pozwala nam podążać za motywami zachowania Massima. Wracamy na scenę na jachcie, uczymy się z drugiej strony kłamstwa, które namówił Laurę, która nic nie wie. I wreszcie dowiadujemy się, że możesz okłamać osobę, którą podobno kochasz w perfidny sposób. Czy tylko ja uważałem, że Massimo ma zniekształcone poczucie przynależności i miłości? Dowiadujemy się więc, że Laura mogła w tym momencie zapłodnić, co doprowadziło do jej ciąży. I tak Massimo może po pewnym czasie odnieść sukces, dziedzictwo na ulicy. Rozpoczynają się niesforne spory o płeć potomstwa, a w tle ślub, mafia i przygody miłosne Olgi – przyjaciółki głównej bohaterki. Doskonale znasz pierwszą część powieści, ale niestety muszę napisać do ciebie, że druga część jest moim zdaniem gorsza. Inną formą rozrywki jest oglądanie filmów online, gdzie zobaczysz najnowszą ekranizację książki Lipińskiej.

Ocena 6.9 5781
PDF - CZYTAJ ONLINE

Ten dzień – Blanka Lipińska

ładowanie ebooka...

Ten dzień – Blanka Lipińska


darmowe ebooki i audiobooki ddownload pobierz

Strona 1 >>0% przeczytania

Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dwie drogi – K. A. Figaro
Miłość w czasach skandalu – ebook PDF
Wrócę po Ciebie – Guillaume Musso
Ciche dni – Abbie Greaves
Sztuka sięgania gwiazd – Chiara Parenti
Zapomnij, że istniałem – Beata Majewska
Skandal – Katarzyna Nowakowska
Nowy początek – ebook PDF
Pieśń Nilu – Hannah Fielding
Podróż przedślubna – Ewa Lenarczyk
Tajemnice hoteli Dubaju
Krucha miłość – ebook PDF